Her tester vi nye nettsider for Hexagon

Submitted by admin on fre, 03/04/2016 - 20:58

et eksempelblideDette nettstedet er en test for å prøve ut diverse muligheter for ny versjon av nettsidene til klubben.

Kom gjerne med innspill og forslag til klubbens e-post-liste, hexagon@pvv.org.

dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b dfghdfhg dzlkfn dnf kdf bdkjfbn dk b

Stikkord

Comments

Prøver å skrive kommentar fra telefon,  det ser ut til å gå bra. Men lenka for innlogging/brukerkonto (nederst på sida) synes ikke her :-(